Kthehu lart

Sa i shpejt është ky McLaren

Sa i shpejt është ky McLaren GazetaExpress

McLaren ka prodhuar së fundmi modelin 600LT Spider, i cili po konsiderohet si "i tmerrshëm".

Duke u bashkuar me Coupe-n e McLaren-it 600LT, Spider premton të sjellë një kompromis minimal dinamik – pavarësisht nga shtimi i një çatije.

Ajo gjithashtu shërben si një zëvendësim për Spider 570S dhe është anëtari më i ri i familjes McLaren me famë botërore.

Kësisoj, kësaj makine iu është mundësuar edhe një video, e cila shpërfaq fuqinë e motorëve, si dhe eksterierin modern të makinës.

    Data: 26 Shkurt 2019 02:04
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera